Modernizacija su
bevandeniu „Evans“

Jūsų automobilio aušinimo skysčio vandens pagrindu pakeitimas bevandeniu „Evans“ – procesas užtruksiantis apie valandą. Bevandenis aušinimo skystis „Evans“ efektyviausiai veikia tada, kai sistemoje yra mažiau nei 3 % vandens, todėl svarbu pašalinti tiek vandens kiek tik įmanoma.

Draining the coolantPašalinimas iš aušinimo sistemos

Nors tai ne esminis sprendimas, tačiau mes rekomenduojame leisti varikliui sušilti. Tai padės užtikrinti, kad iš dalies būtų atpalaiduotos nuosėdos ir šiek tiek sumažėtų aušinimo skysčio klampumas. Išleiskite senąjį aušinimo skystį iš visos aušinimo sistemos, tame tarpe iš visų žarnų ir šildymo sistemos. Atminkite, kad antifrizas yra toksiškas, todėl jį reikia surinkti, o utilizuoti jį reikia atsakingai.

Patarimai ir gudrybės
Pašalinus senąjį aušinimo skystį į pagalbą pasitelkus suslėgtą orą galima pašalinti visą sistemoje užlikusį skystį. Taip pat, pašalinti skystį gali padėti automobilio pastatymas tokiu kampu, kad aušinimo skysčio išleidimo taškas būtų kuo žemiau.

Fill with Evans Prep Fluid Naudokite „Evans Prep Fluid".

Siekdami kiek įmanoma užtikrinti, kad aušinimo sistema nebūtų vandens, mes rekomenduojame „Evans Prep Fluid" priemonę. Šis higroskopinis skystis sugeria bet kokį likutinį vandenį ir pašalina visus nešvarumus ir nuoviras. Užpildykite sistemą „Evans Prep Fluid" užveskite variklį, palaukite kol bus pasiekta normali darbo temperatūra. Leiskite atvėsti, tada išleidę „Evans Prep Fluid" į variklio aušinimo sistemą supilkite pasirinktą „Evans“ produktą.

Rekomendacijos ir patarimai
Kai išleisite „Evans Prep Fluid", jį galite saugoti hermetiškame inde. Šį skystį galite panaudoti keletą kartų.

 

Fill with Evans Prep Fluid Užpildykite aušinimo sistemą bevandeniu „Evans“.

Užpildykite aušinimo sistemą atitinkamu bevandeniu aušinimo skysčiu „Evans“. Pašildykite variklį, kol pasieksite normalią darbo temperatūrą, kad iš aušinimo sistemos būtų išstumtas bet koks likęs oras. Po pirminio užpildymo patikrinkite aušinimo skysčio lygį ir prireikus papildykite.

Jei aušinimo sistema nėra atvira atmosferai arba neužteršta vandeniu, variklio tarnavimo laikas prailgės. Bevandenis aušinimo skystis „Evans“ iš tikro - ilgaamžis.