Edd‘as China keičia vandens pagrindu pagamintą aušinimo skystį bevandeniu aušinimo skysčiu „Evans"
image for wheeler-deal.jpg article

Laidoje Edd‘as China įtikinamai parodė išskirtines aušinimo skysčio „Evans" savybes. Nuo to meto smarkiai išaugo susidomėjimas juo ir pardavimai. Inovacinis bevandenis aušinimo skystis „Evans" susilaukė milžiniško „blue chip“ kompanijų dėmesio („blue chip“ – ypač finansiškai stiprios kompanijos užimančios pirmaujančias vietas savo pramonės segmente. Dažniausiai, tai didelės (tarptautinės), daugybę metų ypač stabiliai dirbančios kompanijos).

Dabar Jūs turite dar vieną galimybę pažiūrėti kaip Edd‘as keičia aušinimo sistemos skystį naudodamas „Evans Prep Fluid". Edd‘as vandens pagrindu pagamintą aušinimo skystį pakeitė bevandeniu „Evans Classic Cool 180", kuris ypač tinka to meto automobiliams panašiems į Triumph TR6 ir pašalina perkaitimo problemą. Automobilio, naudojančio bevandenį aušinimo skystį „Evans" savininkas galės įsitikinti, kad jis nesukelia korozijos, apsaugo nuo kavitacijos, o tokios detalės, kaip aušinimo sistemos siurblys tarnauja daug ilgiau.

Edd‘as parodo, kaip unikalios bevandenio aušinimo skysčio „Evans" savybės važiuojant automobiliu su nuimtu aušinimo sistemos radiatoriaus dangteliu, sistemoje susidarius slėgiui neleidžia „Evans" išsilieti į aplinką. Nemėginkite to daryti su aušinimo skysčiu pagamintu vandens pagrindu!

Dar kartą dėkojame „Wheeler Dealers“ laidos vedėjams už mūsų produktų naudojimą!

ShareThis Copy and Paste