fbpx

„Evans LT“ – bevandenio EVANS atstovai Lietuvoje ir Latvijoje

„Evans LT“ – oficialus revoliucinių bevandenių aušinimo skysčių „Evans Waterless Engine Waterless Engine Coolants“ atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Atstovaujame produktą, kurio patikimumas nekelia abejonių aukščiausio lygio profesionalams visame pasaulyje. Bevandenis aušinimo skystis – variklių aušinimo ateitis. Mūsų vertybės – patikimumas, sąžiningumas, tvarumas. Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis pateikiame revoliucinį sprendimą, keičiantį nusistovėjusį, tačiau technologiškai pasenusį požiūrį į variklių aušinimą.

Kodėl EVANS bevandenis ir kaip jis atsirado

Aušinimo skysčiai (antifrizai) buvo sukurti beveik prieš šimtą metų, 20 amžiaus trečiajame dešimtmetyje, todėl buvo pradėta ieškoti alternatyvos tradiciniams, vandens pagrindu gaminamiems antifrizams. Pagrindinė automobilio aušinimo sistemos problemų priežastis yra antifrize esantis vanduo. Būtent vandenyje esantis deguonis sukelia koroziją, oksidaciją ir kitas variklio problemas. Joms pašalinti dedami priedai.

Po keleto metų įtempto tiriamojo darbo, užregistravę daugybę patentų šioje srityje, tapę bevandenių aušinimo skysčių standarto kūrėjais, 1992 metais JAV proveržį padarė Jack Evans‘as, sukūręs bevandenį aušinimo skystį. Tai pirmasis bevandenis aušinimo skystis rinkoje!

Šis aušinimo skystis-antifrizas buvo kuriamas siekiant pranašumo prieš konkurentus automobilių ir motociklų sporte, jo naudojimas tapo šiokia tokia paslaptimi. Vėliau jis pradėtas naudoti aušinti karinei technikai – galingiems dyzeliniams varikliams, dyzeliams-generatoriams, taip pat aviacijoje. Palengva bevandenis „EVANS“ pradėjo žygį per pasaulį, kol galiausiai tapo prieinamas visiems motorinių transporto priemonių sporto entuziastams ir galiausiai tapo plačiai naudojamas visų tipų technikoje aušinamoje skysčiu – nuo motociklų, maisto pramonės įrenginių, iki vandens transporto ar net aviacijos.

Įkurta bevandenius aušinimo skysčius gaminanti įmonė „EVANS WATERLESS ENGINE COOLANTS“.

Bevandenis EVANS sporte

Jeigu domitės ar dalyvaujate automobilių ar motociklų sporte, tuomet Jūs tikriausiai jau esate girdėję apie bevandenį aušinimo skystį „EVANS“. Bevandenis „EVANS“ – profesionalių gamyklinių ir privačių motosporto komandų pasirinkimas – Honda, Husqvarna, KTM, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, BETA, TM, Sherco, Polaris ir daugelio kitų. Honda Racing Corporation (HRC) nuo 2019 metų sezono „EVANS“ naudoja visose motociklų sporto disciplinų komandose!

Honda Racing Corporation (HRC) – 2020 m. Dakaro čempionas Ricky Brabec, 2021 m. Dakaro čempionas Kevin Benavides, daugkartinis Pasaulio motokroso čempionato (MXGP) nugalėtojas Tim Gajser, visi šie aukščiausio lygio sportininkai važiuoja tik bevandeniu EVANS aušinamais motociklais!

Bevandenis EVANS Lietuvoje

Lietuvos motociklininkai taip pat žengia koja kojon su pasaulinio lygio komandomis – „Rallye Breslau” 2022 nugalėtojas Nerimantas Jucius, „Tuareg Rallye” 2019 nugalėtojas Arūnas Gelažninkas, Lietuvos motokroso čempionato daugkartinė nugalėtoja Adrija Skudutytė. Lietuvos motokroso čempionai ir daugkartiniai prizininkai Nojus Gasiūnas ir Erlandas Mackonis pergales skina „EVANS“ aušinamais motociklais, enduro motociklų sporto atstovas Mykolas Paulavičius (2018 metais vienas iš dviejų pirmųjų Lietuvos atstovų aukščiausiame enduro motociklų sporto lygyje FIM SuperEnduro World Championship debiutavęs sportininkas), taip pat LABA7 enduro komanda, MSK „Gulbinai” motoklubas ir daugelis kitų rekomenduoja bevandenį „EVANS“ kaip patikimiausią rinkoje variklio aušinimo sprendimą!

Lietuvos autosporto atstovai, čempionai Paulius Reisas (žiedinės, time-attack lenktynės), Benediktas Čirba (Drift‘o atstovas) naudoja ir rekomenduoja patikimiausią aušinimo sprendimą!

Bevandenis EVANS kasdienėje technikoje

Nenuostabu, kad dėl skiriamo dėmesio bevandenio EVANS pranašumai prieš įprastus, vandens pagrindu gaminamus aušinimo skysčius ryškiausiai spindi automobilių ir motociklų trasose, tačiau kasdienybėje bevandenis EVANS atlieka daug plika akimi nepastebimo darbo. Dažniausi kritiniai variklio gedimai ištinka dėl problemų, atsiradusių dėl aušinimo sistemos sutrikimų, kurių priežastys gali būti tiek ilgalaikės (korozija, kavitacija ir kt.), tiek trumpalaikės (užkištas radiatorius ar radiatoriaus ventiliatorius ir kt.), tuomet ir prisimenama pradelstus aušinimo skysčio keitimus, papildymus ar kitą aušinimo sistemos priežiūrą/aptarnavimą. Naudojant bevandenį EVANS ne tik nereikės sukti galvos ir gaišti laiko dėl aušinimo skysčio papildymo, tačiau nereikės ir jo keisti, kadangi bevandenis EVANS yra realiai ilgaamžis (tarnavimo laikas – daugiau kaip 20 metų!).

 

Susipažinti su bevandenių aušinimo skysčių EVANS asortimentu kviečiame mūsų e-parduotuvėje arba partnerių prekybos vietose, bei elektroninėse parduotuvėse:

UAB „EOLTAS“ https://www.eoltas.lt/

UAB Autodinos Servisas LT https://moto-centras.lt/

UAB „MANTAGAS“ https://mototop.lt/

UAB „Kmoto“ https://kmoto.lt/

UAB „BIKEPARTS LT“ https://www.bikeparts.lt/lt/

Evans Coolants Logo Grey

Oficialūs „EVANS WATERLESS ENGINE COOLANTS“
produkcijos atstovai Lietuvoje ir Latvijoje – „EVANS LT”,MB

" buvo pridėtas prie įsimintinų produktų sarašą